Mistrzostwa Polski Juniorów w Kruszwicy

Na torze regatowym w Kruszwicy, w dniach 14–16 lipca rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorów. Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie reprezentowało dwóch zawodników: Wojciech Śliwiński i Serhii Mykhalchenko, którzy w konkurencji dwójek podwójnych przebili się do finału A imprezy. W wyścigu finałowym zakończyli rywalizację na piątej pozycji.

Włocławianie walczyli także w jedynkach juniorów, jednak nie odegrali w tej konkurencji głównej roli. Serhii Mykhalchenko w finale B uplasował się na miejscu piątym. Wojciech Śliwiński w finale C finiszował na drugiej pozycji.

Już od 20 lipca, także w Kruszwicy rozpoczyna się rywalizacja juniorów młodszych w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Barw WTW Włocławek w konkurencji jedynek będzie bronił Błażej Barański, natomiast w konkurencji dwójek podwójnych wystartują: Borys Biernacki i Michał Małecki.