Starty zawodników WTW w Mistrzostwach Świata

 

MISTRZOSTWA ŚWIATA SENIORÓW

  • Kinga Kantorska, Poznań 23-30.08.2009 (Polska), 7 miejsce (8+)
  • Marlena Ertman, Poznań 23-30.08.2009 (Polska), 7 miejsce (8+)
  • Krzysztof Gabryelewicz, Lucerna 28-29.08.1982 (Szwajcaria), 6 miejsce (4+)


MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA

  • Aleksandra Budzyńska, Ottensheim 24-28.07.2013 (Austria), 6 miejsce (4-)
  • Marlena Ertman, Racice 23-26.07.2009 (Czechy), 3 miejsce (8+)
  • Kinga Kantorska, Racice 23-26.07.2009 (Czechy), 3 miejsce (8+)
  • Marlena Ertman, Brandenburg 17-20.07.2008 (Niemcy), 2 miejsce (8+)
  • Kinga Kantorska, Brandenburg 17-20.07.2008 (Niemcy), 2 miejsce (8+)
  • Katarzyna Wołna, Strathclyde 26-29.07.2007 (Szkocja), 5 miejsce (8+)
  • Kinga Kantorska, Strathclyde 26-29.07.2007 (Szkocja), 5 miejsce (8+)
  • Marta Liniewska, Strathclyde 26-29.07.2007 (Szkocja), 5 miejsce (8+)
  • Magdalena Madziewicz, Hazewinkel 20-23.07.2006 (Belgia), 3 miejsce (4-)
  • Kinga Kantorska, Hazewinkel 20–23.07.2006 (Belgia), 3 miejsce (4-)
  • Olga Pińska, Amsterdam 21-24.07.2005 (Holandia), 8 miejsce (2-)
  • Anna Specjalska, Amsterdam 21-24.07.2005 (Holandia), 8 miejsce (2-)
  • Bartosz Pszczółkowski, Poznań 06-08.08.2004 (Polska), 6 miejsce (4+)
  • Olga Pińska, Poznań 06-08.08.2004 (Polska), 10 miejsce (4-)
  • Anna Specjalska, Poznań 06-08.08.2004 (Polska), 10 miejsce (4-)
  • Cezary Mrozowicz, Grecja 24-25.07.1998, 10 miejsce (4-)


MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW

  • Fabian Barański, Troki 2-6.08.2017 (Litwa), 9 miejsce (1x)
  • Tomasz Budzyński, Troki 2-6.08.2017 (Litwa), 16 miejsce (2x)
  • Fabian Barański, Rotterdam 21-28.08.2016 (Holandia), 17 miejsce (1x)
  • Tomasz Budzyński, Rotterdam 21-28.08.2016 (Holandia), 14 miejsce (4-)
  • Natalia Olejnik, Ottensheim 22-27.07.2008 (Austria), 8 miejsce (2-)
  • Marlena Adamska, Ottensheim 22-27.07.2008 (Austria), 8 miejsce (2-)
  • Marlena Adamska, Pekin 8-11.07.2007 (Chiny), 6 miejsce (8+)
  • Marlena Ertman, Pekin 8-11.07.2007 (Chiny), 6 miejsce (8+)
  • Kinga Mikołajczyk, Amsterdam 2-5.08.2006 (Holandia), 7 miejsce (2-)
  • Marta Liniewska, Amsterdam 2-5.08.2006 (Holandia), 7 miejsce (2-)
  • Paweł Lewandowski, Amsterdam 2-5.08.2006 (Holandia), 6 miejsce (4+)
  • Kinga Mikołajczyk, Brandenburg 03-06.08.2005 (Niemcy), 7 miejsce (8+)
  • Marta Liniewska, Brandenburg 03-06.08.2005 (Niemcy), 7 miejsce (8+)
  • Katarzyna Wołna, Brandenburg 03-06.08.2005 (Niemcy), 4 miejsce (4-)
  • Kinga Kantorska, Brandenburg 03-06.08.2005 (Niemcy), 4 miejsce ( 4-)
  • Marcin Liniewski, Banyoles 27.07.-01.08.2004 (Hiszpania), 7 miejsce (4-)
  • Małgorzata Marciniak, Banyoles 27.07.-01.08.2004 (Hiszpania), 5 miejsce (4x)
  • Paulina Wojciechowska, Banyoles 27.07.-01.08.2004 (Hiszpania), 4 miejsce (2x)
  • Katarzyna Wołna, Banyoles 27.07.-01.08.2004 (Hiszpania), 3 miejsce (8+)
  • Magdalena Madziewicz, Banyoles 27.07- 01.08.2004 (Hiszpania), 3 miejsce (8+)
  • Kinga Kantorska, Banyoles 27.07-01.08.2004 (Hiszpania), 3 miejsce (8+)
  • Paulina Wojciechowska, Ateny 06-09.08.2003 (Grecja), 6 miejsce (4x)
  • Olga Pińska, Ateny 06-09.08.2003 (Grecja), 3 miejsce (2-)
  • Anna Specjalska, Ateny 06-09.08.2003 (Grecja), 3 miejsce (2-)
  • Adam Władek, Zagrzeb 01-06.08.2000 (Chorwacja), 5 miejsce (8+)
  • Adrian Stasiewicz, Zagrzeb 01-06.08.2000 (Chorwacja), 5 miejsce (8+)
  • Dariusz Nowak, Strathclyde 06-11.08.1996 (Szkocja), 15 miejsce (4x)
  • Krzysztof Więczkowski, Villach 08.1976 (Austria), 12 miejsce (8+)
  • Wiesław Grzelak, Villach 08.1976 (Austria), 12 miejsce (8+)
  • Jarosław Biegała, Ratzeburg 01-04.08.1974 (Niemcy), 5 miejsce (8+)
  • Bogdan Białkowski, Ratzeburg 01-04.08.1974 (Niemcy), 5 miejsce (8+)

 

Dodatkowe informacje