Fabian Barański beneficjentem programu TEAM100

W czwartek, 31 stycznia 2018 roku, na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia nominacji do drugiej edycji programu team100, którego celem jest wsparcie młodych, perspektywicznych zawodników uprawiających dyscypliny olimpijskie. Wśród 73 nowych beneficjentów programu, którzy z rąk Ministra Sportu, Witolda Bańki otrzymali wyróżnienia, znalazł się zawodnik WTW Włocławek - brązowy medalista Mistrzostw Europy Juniorów - Fabian Barański.

 

 

 

Projekt team100 powstał z inicjatywy Ministra Sportu, we współpracy z Polską Fundacją Narodową i Instytutem Sportu w czerwcu ubiegłego roku. Polega na wspieraniu najwybitniejszych młodych sportowców w wieku 18-23 lata, przygotowujących się przede wszystkim do letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 roku. Każdy z beneficjentów otrzymuje rocznie 40 tysięcy złotych i może decydować o wykorzystaniu tych środków.

 

Naszemu zawodnikowi za dotychczasowe osiągnięcia gratulujemy i liczymy, że otrzymane wsparcie finansowe pozwoli zrealizować sportowe marzenia. 

 

 

 Lista TEAM100

Dodatkowe informacje